KONST / Litografier / Färglitografi 13862016

nr 1386 2016

Enrico Baj

(1924-2003), Italien

Färglitografi, General. Signerad, numrerad 81/250, bladets mått: 86x70cm, yttermått inklusive ram: 100x82cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:28:16

22/3 01:46:23 1      1.600 kr
22/3 20:23:11 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar

Enrico Baj

Läs mer om Enrico Baj